برندینگ شخصی

برند شخصی

همانگونه که برند یک کسب و کار تصویری است که مشتریان از آن کسب و کار در ذهن دارند برند شخصی نیز تصوری است که دیگران در مورد ما دارند . که هستیم چه شغلی داریم چگونه لباس می پوشیم چگونه جواب سوالات را می دهیم درآمد ما و هر چه می توانند به وسیله آن ما را بشناسند.

از همین تعریف اولیه می فهمیم که برند شخصی تا چه اندازه مهم است و ما به آن توجه می کنیم، به جرات می تواند گفت همه افراد به برند شخصی اهمیت می دهند و تصویر و تصوری که دیگران از آنها دارند برایشان مهم است، حتی تارکان دنیا و راهبران گوشه نشین که آرامش طلب می کنند از این مهم مستثنی نیستند چه رسد به فرهیختگانی که معاشرت در جامعه به جایگاه شغلی آن ها هم بستگی دارد.

این که چگونه می شود تصویر درست و مرتبط در ذهن افراد ایجاد کرد امروز به عنوان دانشی مهم مطرح است که در حوزه برند شخصی از آن نام برده می شود.

برند شخصی یک دروغ است ؟

آیا در حوزه برند شخصی قرار است ما با دروغ مواجه باشیم و یا قرار است ماسکی نا صحیح از خود جلوه دهیم بی شک این نیست که آن چه مسلم است حقیقتی است که باید به زیبایی نمایش داده شود و صداقت بی شک راهی است که برندینگ شخصی نمی تواند از آن دور شود.

مسیر ساخت برند شخص چیست

در این مسیر باید ابتدا بدانیم که ما دقیقا در کدام نقطه قرار داریم و قرار است که کجا برویم، آیا می توانیم بفهمیم دقیقا در کجا مسیر هستیم و دقیقا مسیر چیست؟

شاید یک روانشناس بتواند ما را در این مهم یاری کند و یا حتی یک مشاور برند می تواند با استفاده از تست های مختلف این را برای ما مشخص کند.

بهترین مشاور برند شخصی

مشاوران برند شخصی معمولا افرادی هستند که در حوزه های رسانه ، آینده پژوهی روانشناسی یا کارآفرینی تحصیل کرده اند. این افراد با تکیه بر دانش تحصیل شده ما را در این مسیر یاری می کنند.

گروه مشاوران راه ایده آل با تکیه بر تجربه و دانش می تواند شما را در این مسیر همراهی کند، برای این منظور ابتدا یک پرپوزال تدوین می شود و سپس بر اساس تست ها و مصاحبه ها می توانیم وضعیت کنونی را مشخص کنیم

سپس با استفاده از خواستها و ارزشها فرد هدف گزاری می شود و سند برندینگ شخصی شما تنظیم می شود.

حال زمان شروع مسیر است، پایش حرکت صحیح در مسیر را نیز ما بر عهده می گیریم تا در این مسیر مهم  و سرنوشت ساز موفقیت تضمین شود.

اگر تصمیم دارید تا آینده خود را ترسیم کنید، می توانید با ما در تماس باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *